Ankara araç üstü çadır firmaları – En iyi 10

ankara araç üstü çadır şirketleri

Bu yazımızda Ankara araç üstü çadır firmaları içerisinden sizler için seçtiğimiz en güvenilir 10 farklı şirketi inceliyor olacağız. Listemizin üst sıralarında yer alan firmaların diğerlerine oranla daha büyük ve daha güvenilir olduklarını da bilmenizi isterim.

Araç üstü çadır markaları ve firmaları konusuna da bir açıklık getirmek gerekiyor. Ankara araç üstü çadır markaları konusunda sizlere çok geniş bir yelpaze sunuyor. Listemizde yer alan firmalarda tüm markaları bulabildiğinizi göreceksiniz. Eğer bulamıyorsanız da her zaman internetten satın alma şansınızın bulunduğunu da unutmamanız gerekiyor.

ankara araç üstü çadır firmaları

En güvenilir Ankara araç üstü çadır bayileri

1- Brothers Camp

antalya araç üstü çadır brothers camp

Brothers camp aslında bir firma değil de marka olmasına rağmen listemizde yer alıyor çünkü Brothers camp araç üstü çadır markasının merkezi Ankara’da bulunuyor. Genelde yaptığımız Ankara araç üstü çadır listesi gibi listelerde Brothers camp markası kendisine ilk sıradan yer buluyor. Bunun biraz da şirketin arkasında olan pazarlama ekibi ile alakalı olduğuna inanıyoruz. Zaten araç üstü çadır kelimesinde arama yaparsanız Brothers camp markasının ilk sıralarda yer aldığını görebilirsiniz. Yaptığımız çalışmalar netice vermeye başladığında ya bu durum değişmiş olacak ya da Brothers camp firması ile biz çalışmaya başlamış olacağız.

Sizlere Ankara araç üstü çadır satışı yapan firmalar konusunda daha fazla şirket sunabilmek için araştırmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Bu sayfaları anlık olarak güncelleyemesek de Twitter hesabımda sizlerle anlık olarak iletişimde olabiliyorum. Her türlü soru ve sorununuzu Twitter üzerinden de bana ulaştırabilirsiniz.

2- Mekik Motors

mekik motors ankara

Ankara araç üstü çadır firmaları arasında Mekik motors kesinlikle kendisine ilk sıralardan yer buluyor. Türkiye araba üstü çadır işini başlatan ilk firmalardan biri olması sebebiyle zaten Mekik motors her zaman tarafımızdan takdir edilmiştir. Bu gibi firmalara son derece saygılı davranmamıza rağmen bugüne kadar bunlardan bir reklam geri dönüşü almayı başaramadık. Kişisel çabalarımız ile Türkiye’de araç üstü çadır kullanımını ciddi seviyelere çıkarmayı başarmış olsak da markaların desteği olmadan daha ileriye gidebileceğimizi sanmıyorum.

Başta Twitter ve İnstagram olmak üzere tüm sosyal medyada platformlarında düzenli olarak araç üstü çadır Ankara firmalarını paylaşıyoruz. Buna rağmen bir reklam desteği almamış olmak biraz canımızı sıkmıyor değil. Çadır meraklılarına hazırladığımız tüm içeriklerde sadece en başarılı firmalara yer veriyoruz. Bu sayede de okuyucularımız sorunlu firmalardan kendilerini korumuş oluyorlar. Gelecekte reklam konusunda içerisinde bulunduğumuz bu durumun da değişeceğine inanıyoruz. Bu durum yasa dışı sayılmadığı yada ruhsat gibi konularda insanlara sorun çıkarılmaya başlanmadığı sürece hobimizin tüm Türkiyede sürekli olarak yayılmayaca devam edeceğinden eminiz. Mekik motor bu sektörün atbaşı markalarından biri olmayı da sürdürecektir.

3- Mart Camper

mart camper ankara

Türk araç üstü çadır firmaları arasında özellikle Mart camper yurt dışına yaptığı ihracatlar sebebi ile dikkatimi çekmeye başladı. Araç üstü çadır Ankara Ostim sanayi sitesinde hızla yayılıyor ve insanlar bunu yurt dışına ihraç ederek güzel kazançlar elde edebileceklerini öğrendiler. 2023 yılında yurt dışına çadır satışlarımızda ciddi bir artış olacağını öngörebiliyoruz. Hem hotel konaklama fiyatlarındaki yükseliş hem de insanların artık daha farklı tatil seçeneklerini değerlendiriyor olması bu hobinin hızla yükselmesine sebep oluyor.

Mart camper gibi firmaları incelediğimizde çadır modellerini artık Türkiye satışlarından çektiklerini gözlemliyoruz. Bunun en büyük sebebi de ülke ekonomisinin sürekli olarak kötüye gidiyor olması olabilir. Türkiye’de 25 bin TL üstüne satılan çadırlar yurt dışında 1300 gibi rakamlara çok hızlı ve kolay bir şekilde satılabiliyor. İnsanların alım gücünün çok daha yüksek olması Mart camper araç üstü çadır şirketi gibi firmaların yönünü yurt dışına çevirmesine sebep oluyor.

Ankara’da kurulum yaptırabileceğiniz firmalar

Şimdilik kurulum yaptırabileceğiniz firmalara dair bir liste yayınlayamıyoruz. Ankara şehri ve ilçelerinde araç üstü çadır kurulumu yapacak güvenilir ustalar tanıyorsanız yorumlar kısmından yada iletişim sayfasından bize iletirseniz burada kendilerine yer vermek isteriz. Tabii ki okuyucularımızın sorun yaşamayacağından emin olmak için listelerimizde yer verdiğimiz tüm firmaları ve markaları araştırıyor ve belli bir kaliteyi korumaya çalışıyoruz. Listelerimizde yer alan firmalar ile sorun yaşamanız halinde de bunu bize iletirseniz listelerimizden kaldırmaya kadar çok çeşitli yaptırımlar ile karşı karşıya kalacaklardır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*