En iyi 10 Antalya araç üstü çadır firması

araç üstü çadır antalya

Benim gibi araç üstü çadır Antalya bayileri arayışında olan siz değerli okuyucularıma bir kolaylık sağlaması açısından hazırladığım listeyi yayınlamak istiyorum. Neredeyse hepsini gezdiğim bu şirketler hakkında fikirlerimi ve araç üstü çadır satan tüm şirketlerin iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz. Eğer sizin bildiğiniz ancak benim listemde yer vermediğim bir şirket varsa yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz. Haklarında ufak bir inceleme yaptıktan sonra listeme ekleyeceğimden emin olabilirsiniz.

Bir süredir Türkiye’de satışta olan tüm araç üstü çadır modelleri hakkında bir liste yapmaya çalışıyorum. Kolay olmayacağını biliyorum ancak sık sık yaptığım güncellemeler ile en nihayetinde bu bilgileri bir araya getirebileceğime inanıyorum.

antalya en iyi araç üstü çadır firmaları

Geçtiğimiz günlerde çok sayıda kullanıcısı olması sebebi ile Duster araç üstü çadır fiyatları hakkında bir içeriği sizlerle paylaşmıştım. Pek çok insan araç üstü çadır alırken bunu aracına göre yapması gerektiğine inanıyor. Uç örnekleri hesaba katmazsak araç üstü çadır modelleri söz konusu olduğunda takıldığı arabanın bir önem arz etmediğini kolayca söyleyebilirim. Antalya araç üstü çadır kullanıcılarını incelediğimde de en çok kullanılan aracın Dacia Duster olduğunu görebiliyorum.

antalya en iyi araç üstü çadır firmaları

1 – Gergin Garage

Antalya’nın Kepez ilçesinde yer alan Gergin Garage, birden fazla araç üstü çadır markasını bünyesinde barındırıyor. Resimde tüm iletişim bilgilerini görebileceğiniz marka bugüne kadar müşterilerine sorunsuz bir şekilde hizmet vermiş olması ile tanınıyor. Antalya veya civar illerde yaşıyorsanız sorunsuz bir araç üstü çadır kurulumu Gergin Garage bayisini ziyaret edebilirsiniz.

Daha önce Gergin Garage şirketi ile bir araç üstü çadır ticaretinde bulunduysanız şirkete özel sayfamıza giderek bu firma hakkında tecrübelerinizi diğer okuyucularımız ile paylaşabilirsiniz.

Ekşisözlük başlığında konuyla ilgili yorumları incelediğimde de insanların genel olarak araç üstü çadır Antalya bayilerinden hizmet aldıklarını görebiliyorum. Ancak tüm okuyucularıma öncelikle araç üstü çadır satın almadan bilinmesi gerekenler makalemizi okumasını tavsiye ediyorum. Genelde bu tarz ürünlerin satışları internet üzerinden değil bayiler üzerinden yapılıyor. Muhtemelen bunun sebebi ürünün çok ağır olması ve kargo ile gönderilmelerinde sorunlar bulunması olabilir.

Araç üstü çadır Antalya güncel fiyatları

Araç üstü çadır almadan önce bilinmesi gereken bazı önemli detaylar var. Fiber kabuklu ve brandalı modeller arasında ciddi fiyat farkları olduğunu görebilirsiniz. Malzeme maliyetinden kaynaklanan bu farkların iyiliği kişiden kişiye değişiklik gösteriyor. Daha pahalı olan her zaman daha iyi demek değildir. Bunların temel fonksiyonlarının birebir aynı olduğu biliniyor. Sadece görüntü ve kozmetik olarak farklı olan bu modeller arasında iki katından daha fazla fiyat farkı bulunuyor.

  • Brothers Camp Antalya bayisi

Fiyatları diğer markalara göre biraz daha fazla olsa da

Fiyatlar söz konusu olduğunda araç üstü çadır Antalya fiyatları arasında bariz farklar olmamakla birlikte şehrimizde daha uygun fiyatlar bulunabiliyor. Muhtemelen satış hacminin çok daha fazla olması ve şirketlerin sürümdem kazanabilmesi sebebiyle Antalya şehrinde çok daha iyi fiyatlara araç üstü çadır alabilirsiniz.

araç üstü çadır antalya firmaları

Brothers camp başta olmak üzere çok sayıda marka Antalya şehrinde kamp çadırı satışı yapmaktadır. Camperman ve Gipsy Camp markaları da araç üstü çadır ve araç yan tente satışları incelendiğinde en popüler markalar arasında yer alıyor. Antalya araç üstü çadır alımı yapabileceğiniz en iyi bayilerden birinin Brothers camp bayisi olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz.

  • Antalya’nın en iyi araç üstü çadır bayilerinden biri Gergin Garage

Gergin garage Antalya’nın Kepez ilçesinde bulunan birden fazla markayı bir arada bulabileceğiniz son derece başarılı bayilerden biridir. Araç üstü çadır Antalya şehrinde bu kadar popüler olduysa bunun sebeplerinden biri kesinlikle Gergin Garage markasıdır diyebiliriz. Sektörün ilk günlerinden bu yana sorunsuz bir şekilde hizmet veren bu marka önümüzde yıllarda da popülerliğini koruyacak gibi görünüyor.

İkinci el araç üstü çadır Antalya

Eğer bütçe konusunda aklınızda soru işaretleri varsa ikinci el araç üstü çadır sizin için en doğrusu olabilir. Çok sayıda kamp sever insan bir hevesle araç üstü çadır aldıktan kısa süre sonra yeterince kullanmadığı için ikinci el satışına başvurabiliyor. Akıllı bir tüketici olarak bundan yararlanmalı ve eğer mümkünse temiz bir ikinci el araç üstü çadır alarak kamp masraflarınızı kısmalısınız. Facebook ikinci el araç üstü çadır grupları sayesinden ihtiyacınız olan modeli kolayca bulabilirsiniz.

Almanya’da çok popüler olan araç üstü çadır ile kamp yapma etkinliği içine girdiğimiz 2022 yılında Türkiye’de de popülaritesini arttıracak gibi görünüyor. Zaten bunu benim için araç üstü çadırlar hakkında içerik üreten insanların sayısının artmasından da kolayca anlayabilirsiniz.

2 geri izleme / bildirim

  1. Dacia Duster araç üstü çadır modelleri - Burcu Demirtaş
  2. Brothers Camp - Türkiye'nin 1 numaralı araç üstü çadır firması - Burcu Demirtaş

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*