İstanbul araç üstü çadır firmaları

İstanbul araç üstü çadır sayısında diğer her konuda olduğu gibi Türkiye’nin en yüksek rakamlarına sahip. Araç üstü çadır sahipliğinin bu kadar popüler olduğu bir şehirde çok sayıda farklı şirketin satış ofislerinin olması da kaçınılmaz bir sonuç olarak karşımıza çıkıyor. Bugünkü yazımızda sizlere bu satış ofisleri, telefon numaraları ve adresleri gibi çok sayıda bilgiyi bulabileceğiniz bir liste hazırladık.

Aynı zamanda hangi araç üstü çadır modelini almalısınız, hangisinin diğerlerine göre nasıl avantajları ve dezavantajları vardır gibi soruların cevaplarını da bulabileceksiniz.

  • Urbancamp
  • Campermen
  • Brotherscamp
  • Freecamp
4.5

İstanbul araç üstü çadır firmaları kullanıcı değerlendirmeleri

Elimden geldiğince objektif yaklaşarak Türkiye’nin ve İstanbul’un araç üstü çadır firmalarını listelemeye çalıştım. Siz de puanınızı vererek diğer insanların bilgi almasına yardımcı olabilirsiniz.

Sending
User Review
5 (1 vote)

1. Campermen

Aslen bir Zonguldak markası olmasına rağmen Campermen araç üstü çadır firması İstanbul’daki bayiler aracılığı ile bu şehirde çok sayıda ürün satmaktadır. İstanbul araç üstü çadır firmaları listemizde bu sebeple kendilerine ilk sıradan yer veriyoruz. Önümüzdeki günlerde kendileri hakkında genel bir inceleme yazısını da yayına almış olacağız. Kendileri ile yaptığımız görüşmelerde planları ve geliştirme ile uğraştıkları yeni araç üstü çadır modelleri hakkında bilgi aldık.

Trendyol ve N11 gibi platformlar üzerinden de satış yapan Campermen markası 2023 yılına damgasını vuracak gibi görünüyor. Eğer satışlarını bu şekilde arttırmaya devam edebilirlerse kısa sürede Türkiye pazarındaki önemli markalardan biri olabilirler. İstanbul araç üstü çadır şirketleri için olmazsa olmaz bir konum olması ile biliniyor. Eğer İstanbul’da satış yapamıyorsanız ülkemizde çadır firmaları arasında tanınmanız pek mümkün değil.

2. Urban camp

Listemize yeni giren markalardan biri olan Urban camp araç üstü çadır İstanbul listemizdeki yerini sonuna kadar hak ediyor. Şimdilik oldukça küçük bir şirket olsa da önümüzdeki günlerde Urbancamp firmasını çok sık duyacağımıza inanıyorum.

Dijital platformlarda yeterli çalışmayı yapmayan Urban camp eğer bu sorununu çözebilirse kısa sürede ülkemizin büyük markalarından biri olabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*