Türkiye’deki araç üstü çadır firmaları – En iyi 10 şirket

Türkiye’de faaliyet yürüten araç üstü çadır firmaları satışlarını genellikle bayiler üzerinden yaptıkları için internette sağlam bir liste bulamadım. Burada sizlerle Türkiye’nin en popüler araç üstü çadır firmalarını tek bir başlık altında liste olarak paylaşmak istiyorum. Eğer gözümden kaçan firmalar varsa bunu yorumlar kısmından paylaşarak listemin büyümesine katkı sağlayabilirsiniz.

Brothers Camp

Özellikle kabuklu araç üstü çadır satışlarında açık ara önde olan Brothers Camp firması çok sayıda kamp sever tarafından tercih ediliyor. Fiyatları diğer markalara oranla biraz daha yüksek olsa geniş bayi ağı sayesinde insanların çok sevdiği bir marka olmayı başaran bu şirket önümüzdeki yıllarda da büyümesini sürdürecek gibi görünüyor.

Gipsy Kamp

Araç üstü çadır firmaları arasında bir diğer çok popüler olanı Gipsy Kamp olarak öne çıkıyor. Ürünleri çok sayıda kamp sever tarafından başarılı bulunan ve severek kullanılan bu marka kullanıcı dostu fiyatları ile kendisini sevdiriyor.

Mekik Motors

Türkiye’de araç üstü çadır denildiğinde akla gelen firmalardan biri olsa da son zamanda Mekik Motors markasını çok da az görmeye başladık. Umarım bu kötü bir durumun işareti değildir. Fiyatları biraz yüksek olan ancak ürünleri son derece kaliteli bu marka Türk araç üstü çadır firmaları arasında her zaman ilkler arasında yer almayı hak ediyor.

Camperman

İçinde bulunduğumuz 2022 yılında satışlarını arttırmayı başarmış markalardan biri de Camperman araç üstü çadır firmasıdır. Bayileri ile son kullanıcılarına ulaşan Camperman markası bu hızlı büyümeye devam ederse Türkiye’nin en başarılı araç üstü çadır markaları arasındaki yerini kolayca alabilir.

Gezz Çadır

Benim şehrim olan Antalya araç üstü çadır kullanıcıları tarafından pek tercih edilmese de Gezz Çadır son zamanda sık sık görmeye başladığımız bir markadır. Özellikle ikinci el ürün satışlarına baktığımda Gezz Çadır markasını çok sık görüyorum. Twitter sayfamı takip ederek bu tarz ikinci el araç üstü çadır satışlarından siz de kolayca haberdar olabilirsiniz.